مرکز فروش ظروف میناکاری در اصفهان

میناکاری هنر ظریفی که شهرت آن به شهر اصفهان باز گیردد، هر بار که حرف از هنر مینااکاری به میان می آید شهر اصفهان ناخودآگاه در ذهن ها می آید، هر چند این هنر در شهرهای دیگری از جمله شیراز و تهران تولید می شود اما گویی انحصار نام این هنر به شهر اصفهان بازمی گردد. ظروف مسی که با نقش و نگارهای زیبایی آراسته می شود. نقاشی مینا در شهر اصفهان از مهمترین صنایع دستی این شهر می باشد. این روزها هنر میناکاری نه تنها بر روی زیر ساخت مسی پیاده سازی می شود، بلکه بر روی زیر ساخت های شیشه ای و سفالی نیز انجام می شود. اما میناکاری روی مس از محبوبیت بیشتری نسبت به میناکاری روی سفالی برخوردار می باشد.

 

 

اگر به شهر تاریخی توریستی اصفهان سفر کردید، هرگز خرید هدیه میناکاری اصفهان را برای عزیزانتان فراموش نکنید. این شهر با دارا بودن تعداد کثیری کارگاه تولید میناکاری به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید میناکاری کشور شناخته شده و این شهر دارای تعداد زیادی مرکز فروش ظروف میناکاری در اصفهان می باشد. این شهر به ظروف میناکاری با کیفیت مشهور می باشد. عمده رنگ بکار برده شده در تهیه ظروف میناکاری آبی می باشد و به همین دلیل به این هنر میناکاری گفته می شود. در سال های اخیر استفاده از رنگ قرمز و ارغوانی بسیار مرسوم شده است.

 

 

ارگ به هنر میناکاری علاقه مند هستید می توانید به این شهر سفر کنید و به کارگاه های تولید میناکاری در میدان نقش جهان سری بزنید و پروسه تولید این ظروف میناکاری شده روی مس اصفهان را از نزدیک ببینید. شما می توانید با توجه به مناسب بودن قيمت انواع بشقاب ميناكاري اصفهان یکی از آنها را به عنوان سوغاتی از این شهر به همراه خود داشته باشید و با هر بار دیدن آن زیبایی سفر به این شهر تاریخی را برای خود یادآوری کنید.

 

 

برای مشاهده متنوع ترین ظروف میناکاری شده و خرید از معتبرترین فروشگاه میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید