شستن نوزاد تو روشویی ... چطوری؟

 اگر شما نیز به تازگی صاحب فرزند شده اید یا قصد این کار را دارید، لازم می باشد یکسری نکات مراقبتی کودک را آموزش ببینید تا در امر نگهداری از کودک دچار مشکل نشوید، یکی از مهترین این مسائل حمام کردن نوزاد می باشد که یکی از بزرگترین دغدغه های والدین می باشد.

 

 

اگر شما نیز از در رابطه با حمام کردن نوزاد خود با مشکل مواجه می باشد، می توانید حمام کردن نوزاد خود را در سینک یا روشویی امتحان کنید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که شستن نوزاد در روشویی... چطوری؟ بله با ما همراه باشید با آموزش گام به گام شستن نوزاد در روشویی یا سینک ظرفشویی.

 

 

از اولین مزیت های حمام نوزاد در روشویی، ایستاده بودن مادر نوزاد در حین استحمام کودک می باشد که منجر به تسلط بیشتر، عدم خستگی و کمر درد وی می باشد. برای حمام کردن نوزاد در روشویی شما باید ابتدا محیط آن را برای قرار گرفتن نوزاد خود امن کنید.

 

 

اولین مرحله، قرار دادن یک تکه پارچه یا حوله در کف روشویی یا سینک می باشد تا در صورت غلتیدن کودک، آسیبی به او نرسد، حتی شما می توانید یک صندلی، استند یا وان حمام نوزاد را در داخل روشویی قرار دهید تا محیط امن تری را برای حمام کردن نوزاد خود فراهم آورید.

 

 

اما پیش از همه این مراحل شما باید همه وسایل مورد نیاز برای استحمام کودک خود را فراهم آورده و در نزدیکترین مکان به خود قرار دهید تا دسترسی راحتی به آنها داشته باشید. تا در حین حمام کردن نوزاد خود به مشکل برنخورید.

 

 

در مرحله بعدی لباس نوزاد را با احتیاط از تن او خارج نموده و نوزاد خود را درون وان شستشوی نوزاد که درون روشویی قرار گرفته است قرار دهید، اما توجه داشته باشید که قبل از این مرحله دمای آب را تنظیم کنید.

 

 

سپس با استفاده از یک شوینده ملایم و سازگار با پوست نوزاد شروع به شستن نوزاد در روشویی کرده و بعد از آن به سرعت و با آرامش نوزاد را خشک کرده و لباس پوشانیده. اگر شما برای اولین بار است که این کار را می کنید می توانید از کمک دیگران نیز بهرمند شوید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی شکوفه محافظ حمام نوزاد بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید