خرید درب پلاستیکی مغناطیسی

استفاده از تمهیداتی که از هدر رفت انرژی گرمایشی جلوگیری می کند یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های خانوار می باشد، یکی از این موارد استفاده از درب های پلاستیکی برای ورودی ساختمان های پر تردد می باشد که علاوه برجلوگیری از هدر رفت گرما از نفوذ سرما به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

 

 

 

در گذشته معمولا از پلاستیک های متری با ضخامت مناسب برای درب ساختمان ها استفاده می شد که علاوه بر مشکات متعدد برای عبور و مرور به دلیل عدم کیفیت کافی و نداشتن مقاومت در برابر سرما دچار ترک خوردگی یا پارگی میشده.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

اما ما در اینجا محصولی را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر تردد آسان دارای کیفیت بالایی بوده و در مقابل گرما و سرما مقاوم می باشد. درب پلاستیک مغناطیسی آسان مش یکی از بهترین نمونه های این محصولات در بازار می باشد.

 

 

بسیاری از فروشگاه ها و مراکز آموزشی معمولا از پرده پلاستیکی آهنربایی استفاده می کنند که مانع از خروج گرما از ساختمان می شود و تا 70 درصد در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

 

 

 

درب های مگنتیک آسان مش دارای استحکام قابل قبول و کیفیت بسیار بالایی می باشد و که به دلیل استفاده از متریال بسیار با کیفیت خارجی در ساخت محصولات برند آسان مش می باشد.

 

 

اطراف درب آهنربایی نایلونی آسان مش دارای  دوخت بسیار محکمی می باشد که مانع از دفرمه شدن و خراب شدن ساختار پرده می باشد. این محصولات دارای مگنت های قوی و با کیفیتی می باشد.

 

 

در کنار همه موارد گفته شده می توان گفت مناسب بودن قیمت پرده پلاستیک مگنتیک آسان مش و نصب بسیار آسان این محصولات و کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی این محصولات می باشد که از مهمترین دلایل محبوبیت این برند در بازار های داخلی شده است.