خرید آنلاین میناکاری اصفهان

هنر میناکاری از جمله هنرهایی می باشد که دارای ظرافت خاص و خیره کننده ای می باشد، تنوع رنگ و طرح موجود در ظروف میناکاری شده گویی انسان را غرق در دنیایا طرح و رنگ می کند و می تواند برای مدتی هرچند کوتاه از زندگی خشن و مکانیکی امروزی جدا کند.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

 

محصولات به جا مانده از پیشینیان نشان از آن دارد که این هنر ظریف و ارزشمند اولین بار در ایران شکل گرفته و از این مرز و بوم به سایر کشورها گسیل یافته است، هنری میناکاری اصفهان از جمله رشته های شاخص سرامیک می باشد که ب روی زیر ساخت های فلزی پیاده سازی می شود.

 

 

زیر ساخت فلزی لعاب کاری شده ظروف میناکاری شده که دارای رنگ سفیدی بوده به عنوان یک بوم سفید یک دست بستر مناسبی برای هنرمندی استاد میناکار می باشد برای نقاشی و نگارگری و تولید محصولاتی از جمله گلدان میناکاری اصفهان، بشقاب میناکاری اصفهان، گلاب پاش و سایر ظروف میناکاری.

 

 

 

هرچند که هنرمیناکاری در بسیاری از کشورهای آسیایی شرقی از جمله چین و هنر و حتی در کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا تولید می شود اما میناکاری ایران از شهرت جهانی برخودار می باشد و خرید میناکاری اصفهان در بین گردشگران خارجی از محبوبیت ویژه ای برخودار می باشد.

 

 

 

خرید محصولات تولید شده به دست صنعتگران صنایع دستی در واقع حمایتی از فعالان در این زمینه به منظور حفظ ارزش ها و فرهنگ هنری کشورمان می باشد که به نوعی تاریخ و تمدن ما را در خود جای داده است. برای خرید انلاین میناکاری به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

شایان ذکر می باشد که رواج این هنر اصیل در اصفهان از دوران پهلوی می باشد و در چند دهه گذشته به خوبی پیشرفت داشته است. هنر میناکاری علاوه بر روی فلزات که عمدتا بر روی مس پیاده سازی می شود قابل پیاده سازی بر روی زیر ساخت سفالی نیز می باشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.