جدید ترین گیره نگهدارنده روتختی دو سر

یکی از مواقعی که اتاق خواب شما به نامرتب ترین شکل ممکن می باشد، بعد از خواب می باشد که تخت خواب شما به دلیل بهم ریختگی و نامرتبی ملحفه و روتختی شما می باشد که می تواند زمان زیادی از شما را برای مرتب کردن بگیرد.

 

 

در اینجا می خواهیم شما را با محصولی جدید و کاربردی آشنا کنیم که می تواند به طرز چشم گیری در وقت و انرژی شما صرفه جویی کند. گیره نگهدارنده روتختی محصولی با طراحی جدید و هوشمندانه که می تواند به شما کمک کند همواره تختی مرتب داشته باشید.

 

 

گیره نگهدارنده روتختی به گونه ای طراحی شده است که با نصب بر روی لبه های ملحفه تخت شما با ایجاد کشیدگی مناسب مانع از چین و چروک روی ملحفه شده که می تواند نقش موثری در مرتب بنظر رسیدن محیط اتاق خواب شما داشته باشد.

 

 

نگهدارنده ملحفه دو سر، یکی از انواع این محصولات می باشد که متشکل از یک بازوی کشی به طول 16 سانتی متر با قابلیت تنظیم می باشد که در دو سر آن گیره های فلزی از جنس استیل بسیار با کیفیت در نظر گرفته شده است.

 

 

این مدل از نظم دهنده های روتختی، مناسب برای استفاده در گوشه های روتختی و ملحفه می باشد. هر چند شما از این مدل از گیره نگهدارنده برای ثابت نگه داشتن کاور مورد استفاده بر روی میز اتو نیز استفاده نمائید.

 

 

برای اطلاع از قیمت گیره نگهدارنده ملحفه تخت دو سر تی اس می توانید به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نمائید. این نظم دهنده  کمک بسزایی در داشتن خانه ای منظم و مرتب به شما می کند.

 

 

با استفاده از گیره های نگهدارنده، بچه ها می توانند براحتی بر روی تخت و مبلمان کاور شده بازی کنند و شما نگران مرتب کردن دائم ملحفه ها و کاور ها نباشید. این گیره های نگهدارنده دارای قابلیت شستشو می باشند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر خرید اینترنتی این محصول بر روی دکمه خرید زیر کلیک کنید.

 قیمت : 19000 تومان